רחפן עם מצלמה - רחפן על שלט - טיסני חולון

רחפן \ רחפנים \ רחפן צילום \ רחפן עם מצלמה

רחפן על שלט עם מצלמה
חנות טיסני חולון הוותיקה והמוערכת מתמחה בייבוא, שיווק ומכירת טיסנים ומוצרי שלט נוספים, לקות מגוון גדול ואיכותי של רחפנים עם שלט ומצלמה. הרחפנים המוצעים בקשת רחבה של גדלים וטווחי מחירים כאשר בחלקם המצלמה הינה מובנית ובחלקם היא ניתנת לבחירה. כמו כן, חלק מהרחפנים מוצעים עם אפשרות לבחירת צבע המוצר.
 מגוון סוגי רחפנים
ברשותנו מגוון איכותי וגדול של דגמי רחפנים איכותיים, המיוצרים על ידי החברות המוכרות בעולם. לכל אחד מהם תכונות ייחודיות משלו כפי שניתן לראות בדגמים הבאים:
  • רחפן בילוש H6 – רחפן עם מצלמה של שני מגה פיקסל, קטן ויציב, המתאים להטסה בחללים פנימיים ובחוץ, כולל גם אפשרות של שידור חי ישירות למכשיר סמארפון. הרחפן פועל באמצעות סוללת ליתיום ומסופק עם מטען תואם ועם פרופלולים ספייר.
  • רחפן פילפר H8 - רחפן על שלט בגודל של ארבעים ס"מ, קל ויציב לתפעול והטסה, בעל רמת עמידות גבוהה במיוחד, המסוגל לבצע היפוך שלם במקום. מסופק עם תאורת לילה חזקה ועם 4 רגישויות טיסה ואפשרות להוספת מצלמה.
  • רחפן ענק H21 - כולל מצלמה HD עם יכולת כוונון למעלה למטה וצדדים, המשדרת שידורים חיים למכשיר סמאטרפון. כמו כן, הרחפן מסופק עם תאורה על מגני להבים, שלט רחוק בעל מתקן לטלפון וסוללת ליתיום עם מטען.
 הזמנת רחפן עם שלט ומצלמה
הזמנת רחפן על שלט ועם מצלמה ניתן לבצע און ליין דרך החנות האינטרנטית המאובטחת שלנו. כמו כן, ניתן לקבע הזמנות ולקבל ייעוץ ומידע נוסף על ידי הגעה לחנות שלנו, או באמצעות יצירת קשר בטלפון 03-6521878. אנו בטיסני חולון נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופניה, ולספק מענה ועצות מקצועיות לכל לקוח.
 
0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק