ממונעים לילדים - טרקטורון ממונע לילדים - טיסני חולון

ממונעים לילדים

רכישת טרקטורון ממונע לילדים
ענף הטרקטורונים בישראל הולך ומתפתח כל הזמן וסוחף אחריו יותר ויותר אנשים מכל הגילאים, החל מחבר'ה צעירים ועד לאנשים בעלי משפחות. לכן, אין פלא שעולה גם הביקוש עבור טרקטורונים ממונעים חשמלית לילדים לנוער ולמבוגרים כפי שיש לנו בטיסני חולון. מדובר בכלי רכב אמינים ובטוחים המיוצרים על פי דרישתנו עומדים בכל הדרישות של מכון התקנים הישראלי.  אנו בטוחים כי הטרקטורונים יעניקו לילדכם חוויה של הנאה צרופה, מלמדת ובטוחה.
 
טרקטורונים ייעודיים לילדים
הטרקטורונים לילדים שאנו משווקים ומוכרים בחנות בחולון, או ישירות דרך אתר האינטרנט, הינם כלי רכב לשטח חשמליים בטוחים ואיכותיים. מדובר בכלים יותר קטנים שביצועיהם כמובן פחותים מאלו של טרקטורונים תקניים על בנזין , אך עדיין מספקים רמה גבוהה של ביצועים מרשימים שילמדו ויאתגרו את היכולות של ילדכם וכן אף אתכם המבוגרים. בנוסף, אנו מספקים כלים אלו במספר גדלים המותאמים לגילאים שונים החל מטרקטורון ממונע קטן וייעודי לגילאי שלוש עד שמונה, דרך טרקטורון ממונע לילדים בגודל בינוני המתאים לגילאי שמונה עד ארבע עשרה, ועד לכלי רכב ממונעים גדולים יותר המיועדים לבני נוער בגילאי שתיים עשרה עד כל גיל. חשוב לציין שרכבים אלו תוכננו ויוצרו באופן המותאם לגוף, גובה ומשקל הילדים באופן הנוח והבטוח ביותר לשימוש.
 
מאפייני טרקטורונים ממונעים לילידים
טרקטורון ממונע לילדים כפי שאנו מוכרים הינו כלי רכב חשמלי הפועל באמצעות מנוע חשמלי וסוללה נטענת. הכלי כולל מצערת גז ומחשב דרך הניתן גם להגביל את המהירות דרכו, וכן גלגלים רחבים במיוחד המעניקים לרכב יציבות ואחיזה טובה בכביש ובשטח . כמו כן, לכלים אלו מרכז כובד נכון ודיפרנציאל אחורי המעניק שליטה נוחה וטובה גם במצבים של דרך מפותלת ובעליות וירידות. הטרקטורונים מסופקים על ידינו עם שלט רחוק להורה המאפשר ביטול\כיבוי המנוע בעת הצורך.
 
פיתוח מיומנויות של הילד
רכישת טרקטורון ממונע לילדים תעניק להם כלי רכב איכותי, מרשים ובטוח בעל קשת רחבה של מנגנונים וביצועים, אשר יתרום לפיתוח מיומנויות שונות בדגש על מיומנויות נהיגה. ילד הרוכב על טרקטורון שאנו מספקים לומד להכיר את מרכיביו השונים של כלי הרכב ואופן פעולתם, מפתח יכולת שליטה בכלי ובמנגנוניו השונים, לומד להתייחס לתנאי השטח ולהתמודד בהצלחה מולם. מעבר לכך, נהיגה בטרקטורון מעניקה לילד תחושה של עצמאיות המעצימה את בטחונות העצמי ואמונתו ביכולותיו. זאת לצד הבנת האחריות שבנהיגה והסיכונים הכרוכים בה, המלמדים אותו להתנהל באופן אחראי וזהיר. חשוב להקפיד שרכיבת ילדים על טרקטורונים תבוצע עם ביגוד מתאים ובליווי של אדם בוגר ואחראי, אשר יפקח על פעולות הילד וילמד אותו כללי נהיגה והתנהגות נאותים ובטוחים.
 
רכישת טרקטורון ממונע לילדים
רכישה של טרקטורון ממונע איכותי (טרקטורון חשמלי למבוגרים נוער וילדים) ובטוח מוצעת ישירות דרך חנות האינטרנט המאובטחת שלנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנות ולקבל ייעוץ מקצועי ופרטים נוספים על ידי הגעה לחנות ברחוב ירושלים 63 , אזור (מועצה מקומית בסמוך לעיר חולון) או באמצעות יצירת קשר עם טיסני חולון בטלפון 03-6521878. חניה בשפע במקום , ניתן לקבל הובלה לטרקטורון עד בית הלקוח.
 
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק