טרקטורונים לילדים - טרקטורון חשמלי לילדים למכירה - טיסני חולון

טרקטורון לילדים ולנוער

המקום הנכון לרכישת טרקטורון לילדים
בחנות טיסני חולון תמצאו מגוון מ
וצרים איכותיים למכירה המיועדים לילדים ובני נוער. בין היתר, אנו מוכרים מוצרים ממונעים עם שלט כדוגמת רחפנים, טיסנים, רובוטים וסירות מפרש, שלל מוצרי תעופה לא ממונעים כמו עפיפונים וגילשונים, וכן רכבים ממונעים לילדים הכוללים אופנועים וטרקטורונים לילדים המוצעים במגוון גדלים , סגווי , קורקינטים ובנוסף מגוון הקיאקים שלנו לים לאדם , לחתירה , לספורט , לדייג וגלשני הסאפ.
 סוגי טרקטורונים לילדים
חברתנו הינו סוכנות רשמית ומשווקת את מיטב דגמי הטרקטורונים החשמליים לילדים מבית טייגרס מוטורס המסופקים בשלל צבעים עם מנוע בראשלס ועומדים בכל דרישות מכון התקנים הישראלי. אצלנו דגמי טרקטורון לילדים למכירה מוצעים בגדלים קטנים, בינוניים וגדולים, המתאימים לילדים מגיל שלוש ומעלה. הטרקטורונים מסופקים עם שליטה הורית באמצעות שלט וצמיגי שטח אמיתיים, ומצוידים בחיישן בלימה לכיבוי המנוע בעת לחיצה על הבלם. המוצרים כוללים בין היתר את הדגמים הבאים:
T300R- דגם קטן ביותר של טרקטורון חשמלי לילדים המתאים לגילאי 3 עד 8. הטרקטורון מיועד לטווח נסיעה של עד 30 ק"מ, עם בלם אחורי הידראולי ושני בלמי דיסק קדמיים. כמו כן, הוא מסופק עם סוללת 36V 12 אמפר, וכולל תאורה קדמית, דוושת דריכה המונעת את נסיעת כלי הרכב ללא רוכב, וכן חיישני בלימה המכבים את מנוע הרכב בעת לחיצה על הידית של הבלם.

ETM 650R - טרקטורון לילדים בינוני המיועד לגילאי 8 עד 16. דגם זה ידוע ביציבותו שנוצרת בזכות מפתח גלגלים מאוד רחב ובזכות דיפרנציאל אחורי. כמו כן, הטרקטורון פועל באמצעות מנוע בראשלס ללא שרשרת ועם סוללת 36V המאפשרת נסיעה של עד 30 ק"מ. כלי הרכב מצויד במערכת בלימה מקצועית ומתכוונת הכוללת שני בלמי תוף קדמיים ושני בלמים אחוריים הידראוליים, וכן בוכנת לחץ שמן. בנוסף, דגם זה כולל דוושת דריכה בטיחותית למניעת תזוזת הרכב ללא רוכב, מחשב דרך עם מסך דיגיטלי ותאורה אחורית, קדמית ותאורת בלם.
ETM750R - טרקטורון חשמלי המיועד לילדים בגילאי 12 עד 18, אידיאלי לטיולי שטח עם ההורים. הטרקטורון פועל עם מנוע בראשלס על ציר ללא שרשרת, ועל 48V מה שמאפשר נסיעה של עד 40 ק"מ. בנוסף, לכלי זה מערכה בלימה מקצועית הניתנת לכיוון לפי משקל ומורכבת משלושה בלמי אלומיניום עם בוכנות לחץ שמן. כמו כן, לטרקטורון יש דיפרנציאלי אחורי המגביר את יציבותו.
 רכישת טרקטורון לילדים
רכישת טרקטורוני ילדים איכותיים, תקניים ובטוחים אפשרית ישירות דרך האתר שלנו. כמו כן, לקבלת מידע וייעוץ מקצועי בנושא הגיעו לחנות שלנו או צרו קשר עם החנות בטלפון שמספרו 03-6521878.
טרקטורון , טרקטורון לילדים , טרקטורון למבוגרים , טרקטורון ענק , טרקטורון לנוער , טרקטורון גדול , ממונעים לילדים , ממונע לילדים , טרקטורון חשמלי , טרקטורון על חשמל , טרקטורון חשמלי מחיר , טרקטורון מחיר , טרקטורון יד שניה , טרקטורון חשמל , חנות טרקטורונים חשמליים , חנות טרקטורונים
 
0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק