טיסנים למכירה - טיסני חולון

טיסנים \ טיסן בשלט רחוק \ חנות טיסנים \ טיסנים למכירה

אוהבים תעופה? בתחום הטיסנאות הקסום עם מגוון הטיסנים הקיים תחוו את עולם התעופה גם אם אינכם טייסים , תוכלו ליהנות גם מהרכבה ובניה מפתחת ויוצרת – מומלץ ! להנאה וסיפוק מושלמים ולזמן איכות עם הילדים , אלו שזמנם קצר יוכלו לקבל את הכלים מוכנים לטיסה.
לאלו שמחפשים לשלב בין הטסה לצילום , מבחר הרחפנים שלנו יענה על הצורך.
טיסנים למכירה באיכות הגבוהה ביותר
בעלי עניין בתחום הטיסנים, מתחילים או ותיקים, המעוניינים לרכוש טיסן מוזמנים להגיע לחנות טיסני חולון - מרכז התחביב והספורט הכוללת חניה במקום. המקום הינו חנות מקצועית שהוקמה ומנוהלת על ידי רון ג'רסי, טיסנאי בעל ניסיון של כשלושים שניה בתחום. החנות מייבאת ומשמשת כנציגה בלעדית של מיטב החברות והמותגים בעולם, ומספקת כנציגתם גם שירותי תמיכה ותיקון מלאים. בנוסף לכך, בחנות  תוכלו גם למצוא עוד מגוון מוצרים נוספים הנשלטים מרחוק לרבות מסוקים, רכבים, סירות ורחפנים , טרקטורונים חשמליים לרכיבה , ספורט ימי - קיאקים ספורטיבים , לחתירה , דייג וכן סאפים בגדלים שונים.
 מגוון סוגי טיסנים למכירה
אנו מציעים מבחר גדול ואיכותי של טיסנים למכירה מהם כל אחד יכול למצוא את המוצר המתאים לצרכיו, רצונותיו וכיסו. מדובר במוצרים של החברות והמותגים הטובים בעולם שכוללים טיסנים חשמליים RR המוצעים כשהם כבר מורכבים עם ציוד גוף וכוללים בקר, מנוע, פרופלור וסרוואים .כמו כן, ניתן לרכוש טיסניRTF שגם הם מורכבים ומוכנים להטסה הכוללים סרוואים, בקר, מנוע, סוללה, שלט רחוק ומטען. בנוסף, אנו מייבאים, משווקים ומוכרים קיטים להרכבה של טיסנים חשמליים, טיסני דלק ניטרו עם גוף מורכב ללא מנוע או אלקטרוניקה, וכן ברשותנו קיטים של גילשונים חופשיים להרכבה.
 שירות בעל ערך מוסף
מלבד מגוון גדול של מוצרים, החנות שלנו משמשת גם כמרכז מקצועי לטיסנאים המציע מנחת פרטי בבית חנן, קורסי הדרכה, הדרכות בנייה ושיעורי הכרות. כל זאת, באווירה נעימה ואוזן קשבת לכל בקשה ושאלה, ויחס מקצועי ואישי לכל לקוח.
 לרכישת טיסנים
לנוחיותכם רכישת טיסנים מוצעת בקלות ופשטות דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן, ניתן לבצע הזמנה ולקבל מידע נוסף בתחום על ידי הגעה לחנות הבית שלנו בחולון, או באמצעות יצירת קשר עם טיסני חולון בטלפון 03-6521878.חניה בשפע במקום
 
0
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק